DAVID BOOTE WINNER AT CASTLE ROYLE

DONGWON KIM WINNER AT KINGSWOOD

HARRISON ARNOLD WINS AT CASTLE ROYLE

DAN BROOKS WINNER AT CHIGWELL WITH A 69

SHERGO KURDI WINNER AT THE SPRINGS

JACK COLEGATE & GARY KING WINNERS EALING LONDON PAIRS

JEREMY KAVANAGH WINNER AT CAMBERLEY HEATH

IAN CAMPBELL WINNER AT BURNHAM BEECHES

IAN CAMPBELL WINS AT ISLE OF PURBECK

LUKAS MICHEL - WINNER AT CALCOT PARK

SEAN WHIFFIN - 2021 OOM WINNER

JAMES HEATH WINNER AT THE ADDINGTON

BILL LONGMUIR ON TP TOUR

EALING LONDON PAIRS WINNERS 2021- GREG HUGHES & LOUIS HIRST

MAX BRACKLEY WINS AT OLD FOLD MANOR

GUY MUMMERY WINNER AT THE DRIFT

FRAN McGUIRK WINNER AT PRINCE'S

SIMON VALE WINS AT SUNNINGDALE HEATH

JACK HARRISON WINS AT THE CAVERSHAM

ROYAL ST GEORGE'S

JAMES BROWNE WINNER AT REMEDY OAK

NICK DOUGHERTY ON TP TOUR

JOSH ODDY WINNER AT THE RICHMOND

MICHAEL BROWNE ON THE TP TOUR

DANIEL BROOKS - WINNER AT SANDY LODGE

JACK SOUTH - WINNER AT MOOR PARK

SIMON LILLY - WINNER AT SOUTH STAFFS

EDDIE PEPPERELL - WINNER AT DENHAM

ROBERT COLES AND MINSEOK CHOI AT WORPLESDON - PLAY OFF WON BY ROB COLES

SEAN WHIFFIN - WINNER AT ST IVES

ALEX LODGE - WINNER AT WORPLESDON

THE BELFRY - PLAY OFF

ROBERT COLES - WINNER AT THE RICHMOND

PAUL McGINLEY - WINNER AT SWINLEY FOREST

RAYMOND RUSSELL - WINNER AT ROBIN HOOD

GEORGE MULLINS - WINNER AT WALTON HEATH

NICK MARSH - WINNER AT THE MERE RESORT

JACK DAVIDSON WINNER AT OLTON GOLF CLUB

DAN GAUNT - WINNER AT PILTDOWN

EALING LONDON PAIRS

GARY KING - WINNER AT BURNHAM BEECHES

TIM SHIN - WINNER AT CASTLE ROYLE

ALFIE PLANT WINNER - PRINCE'S

ALFIE PLANT - WINNER AT PRINCE'S - TOUR CHAMPIONSHIP 2018

MATT FORD - WINNER AT ROYAL ST GEORGE'S

DAVID CLARKSON - WINNER AT CASTLE ROYLE

STEVEN BROWN & JASON KELLY - WINNERS AT THE BUCKINGHAMSHIRE

PAUL DWYER - WINNER AT CAMBERLEY HEATH

MIKE BULLEN - WINNER AT ROBIN HOOD

DAN GAUNT - WINNER AT ROBIN HOOD FARMFOODS SHOOTOUT

NEIL VOWLES & EDDIE VERNON - WINNERS AT EALING - LONDON PAIRS 2018

ABS MAWJI - WINNER AT EAST BERKS and 2019 OOM WINNER

TP TOUR - AT WALTON HEATH

ALEX LODGE - WINNER AT FULWELL

BEN ISAAC - WINNER AT BURNHAM BEECHES

DAN GAUNT ORDER OF MERIT CHAMPION 2017

MICHAEL O' CONNOR - WINNER AT THE LONDON CLUB

TOMASZ ANDERSON - WINNER AT ROYAL ST GEORGE'S

JAMIE ELSON - WINNER AT ROYAL ASHDOWN OLD COURSE

STIGGY HODGSON - WINNER AT NEVILL - CHALLENGE TOUR Q

ZANE SCOTLAND & FRANK BOYLAN - WINNERS AT EALING LONDON PAIRS

JAMES REESON - WINNER AT ST IVES

RICHARD BLAND - WINNER AT STONEHAM

ROB DINWIDDIE - WINNER AT THE BERKSHIRE

TOM JORDAN - WINNER AT WORPLESDON

DAN GAUNT - WINNER AT HUNTERCOMBE

ROYAL ST GEORGE'S